קטגוריה
 
 
 
 
 
מכונת תפירה ביתית יכולה להישמע כמו מכונה די סמלית שבסך הכל מבצעת את התפירות הכי פשוטות שיש, אך לא כך הדבר. מכונת תפירה ביתית יכולה להיות הרבה יותר יעילה ממה שנדמה ובמאמר זה נדון על כל הפרטים החשובים לגבי לפני רכישתה.
 
 

מכונה ביתית אך לא בסיסית

 
 
אין ספק שמכונות תפירה ביתיות הרבה יותר פשוטות ממכונות תפירה תעשייתיות. לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה הרי מלבד תפוקת העבודה הגבוהה של מכונות תעשייתיות שונות בכל תחום, מתפירה ועד ניקיון, יש למכונות אלו יותר אפשרויות כיאה לשימוש עסקי מסוים. עם זאת, מכונת תפירה שמיועדת לשימוש ביתי רחוקה מלהיות פשוטה כמו שחושבים והיא יכולה לבצע תפירות שונות ומסובכות לכל סוגי הבדים. יש לה אפשרויות רבות שניתנות לשינוי די בפשטות, הרי היא מיועדת לשימוש חובבני או של אנשים מתחילים בתחום, אך היא מגוונת במיוחד ביכולות שלה.

 

מה יכולה לבצע מכונת תפירה ביתית?

 
  • מכונת תפירה ביתית מסוגלת לבצע סוגי תפירות רבות ומגוונות כאשר חלקם אולי לא יהיו ידועים לתפרן המתחיל אך אחרי התקדמותו במקצוע הוא יידע איך להשתמש בהן. זו גם סיבה שכדאי לרכוש מכונת תפירה עם כמה שיותר אפשרויות ולא לפסול את הצורך בהם בהתחלה. סוגי תפירות כמו קשר כפול, אוברלוק וכולה, כולם יכולים להתבצע במהירות.
 
 
 
מכונת תפירה ביתית
 
 
 
 

  • גם סוגי הבדים השונים יכולים לעבור תפירה מקצועית עם מכונה תפירה אפילו כשהיא ביתית. יש בדים חזקים במיוחד כמו בד ג'ינס, או בדים גמישים שקשה לעבוד איתם כמו גומי או בדים סינטטיים נמתחים, ומכונות תפירה ביתיות יכולות להתמודד איתם ביעילות רבה. כמובן שגם את כל האפשרויות האלו יש לבדוק מראש כי כל דגם יכול להיות שונה מהאחר.
 
 

איך לבחור מכונת תפירה לשימוש ביתי?

 
מכונת תפירה ביתית יכולה להיות מבלבלת מאוד בבחירה שלה. מצד אחד יש מכונות די פשוטות שאין להם הרבה אפשרויות אך הפשטות שלהן היא זו שעושה את ההבדל ומהווה יתרון משמעותי לבחירתן, בעוד יש מכונות תפירה אחרות שיכולות להיות הרבה יותר מורכבות ומסובכות אך מאפשרות אפשרויות רבות ומגוונות יותר גם בהתאם לסוגי התפרים וגם בהתאם לסוגי הבדים שעמם ניתן לעבוד. בדרך כלל מכונות אלו יהיו יקרות יותר ממכונות ביתיות פשוטות. השאלה החשובה שצריך לשאול היא מהם הצרכים שלכם בתור תופרים ומהי רמת הידע שלכם, וההשקעה שתקדישו.
 
 

כמה עולה מכונת תפירה ביתית?

 
מכונת תפירה ביתית יכולה לעלות בטווח מחירים די רחב החל מ-1,000 שקלים ועד למעלה מ-3,000 שקלים. המחיר תלוי במספר רב של פרמטרים כאשר מצד אחד יש מכונות די פשוטות מחברות פחות מוכרות ועד לדגמים מוכרים של החברות המובילות ביותר בשוק כיום, כאשר מדובר במכונות בעלות אפשרויות תפירה רבות כולל תפירות חזקות במיוחד לבדים מורכבים יותר.
 
 
מעוניינים לרכוש מכונת תפירהביתית אך מתלבטים איזו מתאימה לכם?
התקשרו אלינו ונשמח לעזור!