קטגוריה
 
 
 
 
 
 

כפתורים לתפירה

 
 
רוב הפרויקטים בתחום התפירה כוללים בשלב כזה או אחר שימוש בכפתורים. היתרון של אביזרים מן הסוג הזה הוא שניתן לשלב אותם בחולצות, מכנסיים וגם נעלי חורף או גרביים. אלו אביזרים עם תפקיד אסתטי ופונקציונאלי ולכן קיים מגוון עצום של צבעים, גדלים וצורות. מי שמחפש אחר אביזרים באיכות גבוהה צריך להכיר את ההבדלים בין מוצרי התפירה בעיקר לפי פרמטרים כגון:
- קוטר
- חומר (עץ, זכוכית,מתכת, פלסטיק וכדומה)
- מספר חורים (שניים,שלושה או ארבעה)
- ציפוי מתכת או בד
- סגנון עיצוב
- דוגמאות

חידוש המלאי בעזרת מוצרי תפירה מתחיל בהגדרה של צרכים ומטרות.
בשלב הראשון כדאי להגדיר את הצורך ולהחליט האם מדובר באביזרים המיועדים למוצרי לבוש ובגדים או לפריטים אחרים כגון כריות נוי ,ארנקים ותיקים. בשלב השני כדאי למצוא מידע על תעשיית הטקסטיל, הביגוד והאופנה כדי להבטיח רכישה של אביזרי תפירה איכותיים. בשלב השלישי אפשר לעבור לתפירה עצמה ולאחר מכן לרכוס כפתורים בלולאת בד מיועדת לצורך סגירה, או לפרום אותו לטובת פתיחה נוחה.
 
 
 
כפתורים לתפירה - טופף ויקטור
 
 
 
 
 
 

האבולוציה של אביזרי התפירה

 
לאורך השנים השתנה במידה מסוימת אופי השימוש בכפתורים.
בתחילה הם שימשו לצרכים פרקטיים בלבד והגודל שלהם לא מנע את שילובם במספר גדול של אביזרים הכרחיים. בהמשך, הפכו אביזרי התפירה הללו למוצר אופנתי. מעצבי האופנה הגדולים בוחרים היטב כל אביזר תפירה ויודעים כיצד לשלב אותו במראה הכללי של הבגד או הפריט. כך ניתן לשדרג את הבגדים ולהבטיח יעילות גבוהה שלהם לאורך זמן. יתרה על כך, יש לא מעט קולקציות בהן האביזרים מודבקים על אביזרי טקסטיל רק לשם היופי.
אצל טופף ויקטור בע"מ יידעו למצוא עבורכם אביזרי תפירה ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר עם נציגינו וחדשו את מלאי האביזרים שלכם בהקדם.