קטגוריה
 
 
 
 
 
 

חוטי תפירה

 
 
חוטי תפירה זה עולם ומלואו. הם שונים בצבעים ובסוגים שלהם
ולמעשה ניתן להשתמש בהם למגוון שימושים שהם מעבר לתפירה. קודם כל, יש סוג חוט המיועד לתפירה טרומית – ייחודו הוא בכך שהוא נקרע בקלות, ולכן ניתן להוריד אותו ללא בעיה אחרי שמבצעים תפירה סופית במכונת תפירה.
חוטי תפירה מסוג זה ניתן למצוא בצבעים שונים, למרות שזה לא באמת משנה כי מורידים את החוט. חוטי התפירה המשמשים לתפירה סופית קיימים בשני סוגים עיקריים: חוטים טבעיים או סינתטיים
כשהחוטים הטבעיים כמובן יקרים יותר מאלו הסינתטיים. במקום זה חשוב ביותר להתאים את צבע חוטי התפירה לצבע הבד של הבגד. אם הבד צבעוני, יש למצוא את חוטי התפירה בעלי ההתאמה הטובה ביותר לצבע הדומיננטי בבד. נושא נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא חוזק החוט. כך למשל, חוזק החוט המתאים לתפירת בגדי כותנה, לא יעשה שום דבר במקום שבו מדובר על בד ג'ינס.
לכל אוהבי הרקמה ישנם חוטי רקמה עבים יותר מחוטי תפירה, שעדיין ניתן להשתמש בהם כחוטי תפירה כשמדובר על תפירה של בדים עבים במיוחד. בעבר הייתה אפילו אופנה לטוות מהחוטים הללו צמידים, והם גם משמשים לסריגת כיפות. בדרך כלל תיק אביזרי תפירה כולל חוטי תפירה לבנים, שחורים ואדומים. צבעים נוספים הם בדרך כלל תוצאה של רכישה מקרית ופחות משתמשים בהם.
 
 
 
חוטי תפירה - טופף ויקטור